Soita 040 147 3322

Etta lkv - Haaveista totta

Tiimi

Johanna Hansén
Yrittäjä, Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, Sisustussuunnittelija
040 969 6679
johanna.hansen@ettalkv.fi
Sirpa Sobral
Yrittäjä,Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT
040 670 7440
sirpa.sobral@ettalkv.fi
Kirsi Pursiainen
Yrittäjä,Ylempi kiinteistönvälittäjä, YKV, LKV
040 718 9065
kirsi.pursiainen@ettalkv.fi
Johanna Willberg
Yrittäjä, Ylempi kiinteistönvälittäjä, YKV, LKV,kaupanvahvistaja
040 041 0248
johanna.willberg@ettalkv.fi
Sanna Havia
Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT
040 760 3064
sanna.havia@ettalkv.fi
Mirka Laakso
Asuntomyyjä, KiAT
040 593 5664
mirka.laakso@ettalkv.fi
Jutta Karihtala
Luova suunnittelija, muotoilija
jutta.karihtala@ettalkv.fi
Aki Aro
Valokuvaaja
aki.aro@ettalkv.fi